Swoją sportową przygodę rozpocząłem w 2007 roku jako nastolatek, mając 12 lat w klubie LKS Pomorze Stargard. Trenowałem w sekcji lekkiej atletyki gdzie specjalizowałem się w biegach na długich dystansach. Startowałem w zawodach na arenach województwa zachodniopomorskiego jak również, mistrzostwach Polski.
Od 2015 roku, rozpocząłem przygodę z Tajskim Boksem w klubie Fight Academy Stargard. Pod koniec 2018 roku, zacząłem prowadzić zajęcia z kettlebells, oraz poznawać podstawowe ćwiczenia CrossFit.
W 2019 roku, przeprowadziłem się do Poznania i rozpocząłem trenowanie w naszym klubie, zaczynając od podstaw. Determinacja i sumienność, pozwoliły mi osiągnąć wysoki poziom, a 2021 roku ukończył certyfikowane szkolenie z podnoszenia ciężarów- dwubój olimpijski pod okiem Tomasza Mitrosza i Bronisława Olenkowicza.
W 2023 otrzymałem tytuł instruktora sportu o specjalności Cross Trening. Staram się nieustannie rozwijać, a najważniejsza w moich treningach jest technika. Poza sportem aktywnie promuje zdrowy tryb życia w mediach społecznościowych oraz wystąpiłem w 7 edycji Hotelu Paradise, gdzie również propagowałem CrossFit, w cieniu kolumbijskich palm :)!