Plan treningowy

Z CZYM SIĘ SPOTKASZ TRENUJĄC

U NAS W KLUBIE ?


Podnoszenie Ciężarów

Podnoszenie ciężarów na które stawia crossfit, nie jest klasycznym podnoszeniem ciężarów znanym z dwuboju olimpijskiego. Co prawda ćwiczenie podstawowe czyli rwanie oraz zarzut z podrzutem, pojawiają się bardzo często. Jednak bazą, są ćwiczenia typu martwy ciąg czy przysiady. To na nich opieramy podstawę techniki by móc w dalszej mierze uczyć się ćwiczeń dwuboju olimpijskiego.
Praca nad tymi ćwiczeniami uczy nas, kontroli nad ciężarem zewnętrznym, z którym nasze ciało musi się zmierzyć podczas codziennego ruchu w pracy czy w domu.
Dlaczego warto się uczyć podnoszenia ciężarów?
Bo są to ćwiczenia złożone przez co ludzie, którzy je mogą wykonywać nie tracą zainteresowania tak jak często to bywa podczas normalnego treningu w fitness klubie.


Gimnastyka

Gimnastyka, to bardzo duża baza ćwiczeń wykonywanych z ciężarem własnego ciała. Przykładem takich ćwiczeń są: pompki, padnij powstań, podciągnięcia na drążku czy te bardziej zaawansowane takie jak przysiady na jednej nodze czy popularne w crossficie muscel upy na kółkach gimnastycznych.
Jednak to nie wszystko, celem crossfitu gimnastycznego jest nauczenie kontroli nad swoim ciałem tak samo jak to jest w tańcu.
Dlatego każdy może się odnaleźć w tym sporcie, nie musisz posiadać wielkiej siły, dobrej gibkości czy idealnej koordynacji i równowagi. My pomożemy je Tobie wypracować poprzez treningi, które są dokładnie zaprogramowane na rozwijanie tych umiejętności!
Gotowy podjąć wyzwanie ?


Wytrzymałość

Biegasz, pływasz, jeździsz rowerem, a może po prostu robisz coś innego bardziej ekstremalnego ? Tak naprawdę wszystko sprowadza się do wytrzymałości, i jeśli mamy opisać ją jednym zdaniem to opiszemy tak: Zdolność organizmu do wykonywania ruchu w określonym czasie.
Tak samo jak w każdym sporcie jest również w CrossFicie, jeśli mamy lepszą wytrzymałość jesteśmy wstanie dłużej i efektywniej ćwiczyć lub trenować.
I w tym właśnie możemy Tobie pomóc za pomocą naszych treningów.
Popracujemy na Twoim oddechem, wykonując treningi o zmiennej intensywności dobrane do Twojego obecnego stanu zdrowia.
Przyjdź sam i sprawdź nas, a każda rzecz którą robisz codziennie stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza!