Plan treningowy

Z CZYM SIĘ SPOTKASZ TRENUJĄC

U NAS W KLUBIE ?


Podnoszenie Ciężarów

Podnoszenie ciężarów, na które stawia CrossFit, nie jest klasyczną pracą z ciężarami, z jaką mamy do czynienia w dwuboju olimpijskim. Co prawda ćwiczenie podstawowe, czyli rwanie oraz zarzut z podrzutem, pojawiają się bardzo często. Jednak bazą są ćwiczenia typu: martwy ciąg czy przysiady. To na nich opieramy podstawę techniki by móc w dalszej mierze uczyć się ćwiczeń dwuboju olimpijskiego. Praca nad tymi ćwiczeniami z obciążeniem wzmacnia Nasze ciała i uczy Nas poprawnego wykonywania ruchów nie tylko na zajęciach, ale także podczas codziennych czynności. Dlaczego warto się uczyć podnoszenia ciężarów? Bo są to ćwiczenia złożone przez co ludzie, którzy je mogą wykonywać, nie tracą zainteresowania tak, jak często to bywa podczas normalnego treningu w fitness klubie.


Gimnastyka

Gimnastyka to bardzo duża baza ćwiczeń wykonywanych z ciężarem własnego ciała. Przykładem takich ćwiczeń są: pompki, padnij powstań, podciągnięcia na drążku lub te bardziej zaawansowane, takie jak: przysiady na jednej nodze albo popularne w crossficie muscle upy na drążku czy na kółkach gimnastycznych. Jednak to nie wszystko! Celem crossfitu gimnastycznego jest nauczenie kontroli nad swoim ciałem, podobnie jak w tańcu czy jodze. Dlatego każdy może się odnaleźć w tym sporcie. Nie musisz posiadać wielkiej siły, dobrej gibkości czy idealnej koordynacji i równowagi. Pomożemy Ci je wypracować poprzez treningi, które są dokładnie zaprogramowane na rozwijanie tych umiejętności!
Gotowy podjąć wyzwanie ?


Wytrzymałość

Biegasz, pływasz, jeździsz rowerem, a może po prostu robisz coś innego bardziej ekstremalnego ? Tak naprawdę wszystko sprowadza się do wytrzymałości, i jeśli mamy opisać ją jednym zdaniem to opiszemy tak: Zdolność organizmu do wykonywania ruchu w określonym czasie.
Tak samo jak w każdym sporcie jest również w CrossFicie, jeśli mamy lepszą wytrzymałość jesteśmy wstanie dłużej i efektywniej ćwiczyć lub trenować.
I w tym właśnie możemy Tobie pomóc za pomocą naszych treningów.
Popracujemy na Twoim oddechem, wykonując treningi o zmiennej intensywności dobrane do Twojego obecnego stanu zdrowia.
Przyjdź sam i sprawdź nas, a każda rzecz którą robisz codziennie stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza!