O nas

Nowe miejsce na mapie Poznania, w którym poczujesz, czym jest Crossfit!

A CZYM JEST CROSSFIT?
Założeniem Crossfitu jest uzyskać jak najwyższy poziom sprawności fizycznej oraz utrzymać doskonały stan zdrowia niezależnie od wieku.
CrossFit nie jest sportem sylwetkowym, jednak różnorodność treningu na wysokiej intensywności z dodatkowym ciężarem pomaga doskonale w utracie tkanki tłuszczowej. CrossFit stawia na wszechstronność tak jak inne sporty promują specjalizację.

DLA KOGO JEST DEDYKOWANY?
Jest treningiem dla każdego dając z jednej strony możliwość uzyskania praktycznej sprawności fizycznej ludziom w kiepskiej kondycji i możliwość sportowej rywalizacji zawodnikom reprezentującym najwyższy poziom mistrzostwa i zwanymi najbardziej fit ludźmi na świecie.

A CZYM JEST STAJNIA CROSSFIT?
Miejscem w którym będziesz mógł trenować według dokładnie ułożonego planu treningowego pod okiem wyspecjalizowanej kadry trenerskiej od poziomu początkującego po zaawansowany. Zapewniamy komfort trenin­gu w grupach kilkunastoosobowych lub indywidualnie podczas treningu personalnego. Jeśli kochasz sport i chcesz być lepszy w swoim codzien­nym życiu, to jest miejsce właśnie dla Ciebie!
Przyjdź, zobacz, trenuj, zmień swoje życie!
Zapraszamy
Krzysiek i Maniek