Jestem absolwentką wydziału Melioracji i inżynierii środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Na co dzień pracuję w biurze.
Z aktywnością fizyczną mam odczynienia już od liceum gdzie rozpoczęłam swoją przygodę ze sztuką walki jaką jest aikido. To tam po raz pierwszy zetknęłam się samodyscypliną i dystansem do siebie oraz kulturą i filozofią wschodu. Na studiach zaczęłam eksperymentować z fitnessem i jego różnymi formami, aż odnalazłam jogę ( a może bardziej to joga odnalazła mnie).

Przez ponad pięć lat praktykowałam pod okiem Magdy Kostuś, która wzbudziła we mnie miłość do jogi, a od około 1,5 roku praktykuję również z innymi nauczycielami pogłębiając tym samym własny rozwój fizyczny ale również psychiczny. Jest to dla mnie podróż na całe życie.
Ukończyłam kursy: stretchnig z analiza ruchu, zdrowy kręgosłup, joga – ćwiczenia psychofizyczne i IFFA Vinyasa Power Yoga Basic oraz uczestniczyłam w wielu warsztatach związany z anatomią jogi w praktyce.
Jednakże nie poprzestałam na praktyce jogi a przygoda z fitnessem przeobraziła się w pasję do crossfit oraz dancehall. Praktykując, trenując, czy też tańcząc staram się zawsze pamiętać o słowach Rodney Yee „Miejsca w których napotykasz największy opór są płaszczyznami w których odnajdziesz największe wyzwolenie”, które pomagają mi ciągłym rozwoju.